اسیدپاشی به رئیس بیمارستان ضیائیان/ آخرین وضعیت درمانی
اسیدپاشی به رئیس بیمارستان ضیائیان/ آخرین وضعیت درمانی
فرمانده انتظامی تهران بزرگ از وقوع اسیدپاشی به صورت رئیس بیمارستان ضیائیان تهران در مقابل درب منزلش توسط دو سرنشین یک موتورسیکلت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم، سردار حسین ساجدی نیا در گفت‌وگویی با اشاره به اسیدپاشی به صورت رئیس بیمارستان ضیائیان تهران اظهار داشت: در ساعت ۲۱شب گذشته دکتر انوری رئیس بیمارستان ضیائیان تهران در هنگام مراجعت به منزل خود در حوالی میدان ونک مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

وی ادامه داد: این حادثه زمانی رخ داد که دکتر انوری درحال پیاده شدن از خودروی خود بود که توسط دو راکب یک موتورسیکلت مورد اسیدپاشی قرار گرفت.

رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: متاسفانه در جریان این حادثه وی از ناحیه دو چشم آسیب دید که پس از این ماجرا بلافاصله به یکی از بیمارستان‌ها منتقل شد.

ساجدی نیا در پایان خاطرنشان کرد: بر همین اساس پلیس تهران بزرگ بررسی موضوع و دستگیری اسیدپاشان را در دستور کار خود قرار داد و یک تیم ویژه برای پیگیری موضوع وارد عمل شده است.

جزئیات درمانی چشم‌های مدیر بیمارستان ضیائیان

در همین حال، عباس زارع‌نژاد در گفت‌وگو با تسنیم درباره جزئیات درمان چشم‌های مدیر بیمارستان ضیائیان اظهار داشت: چشم سمت راست دکتر انوری آسیب کمتری دیده است ولی چشم چپ وی تحت درمان بیشتری باید قرار گیرد، همچنین، ضایعات پوستی شدیدی بر روی بدن وی رخ نداده است.

وی با اشاره به حضور دکتر حریرچی، قائم مقام وزیر بهداشت در بیمارستان فارابی و همچنین، حضور نماینده پلیس امنیت تهران بر بالین دکتر انوری عنوان کرد: علت این حادثه هنوز مشخص نیست و پلیس در حال بررسی است، ولی طبق شواهد پس از خروج دکتر انوری از بیمارستان که به سمت منزل می‌رفتند موتور سواری وی را تعقیب کرده است، البته وی نیز مشکوک شده بود، ولی در نهایت مقابل منزل دکتر انوری این حادثه رخ می‌دهد.

مدیرکل روابط عمومی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در حال حاضر اقدامات درمانی و جراحی بر روی دکتر انوری در بیمارستان فارابی در حال انجام است.