اگر محدویت نداشتیم، آثار بیشتری را انتخاب می کردیم
عضو هیات انتخاب بخش سینمای ایران؛
اگر محدویت نداشتیم، آثار بیشتری را انتخاب می کردیم
صدرعاملی گفت: اگر محدودیت در مقررات جشنواره نبود، تعداد فیلم های این بخش قطعا بیشتر بود.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم به نقل از ارتباطات و اطلاع رسانی سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر، رسول صدرعاملی عضو هیات انتخاب بخش سینمای ایران، در پایان جلسه جمع بندی بخش نگاه نو افزود: تمامی فیلم ها در این بخش مورد بازبینی قرار گرفت و ۱۳ فیلم انتخاب شدند که ۱۱ فیلم در بخش مسابقه و ۲ فیلم در بخش خارج از مسابقه قرار گرفت.
وی افزود: اگر محدودیت در مقررات جشنواره نبود، تعداد این فیلم ها افزایش می یافت و حتی اگر مانند سالهای گذشته امکان معرفی فیلم های بیشتری را داشتیم قطعا آثار بیشتری قابل انتخاب بودند شاید ۲۰ فیلم.
صدرعاملی گفت: با دیدن آثار نگاه نو حضور سینماگران شورانگیز و شوق آفرین است و برای همه فیلمسازانی که در جشنواره سی و سوم فجر به مخاطبان سینمای ایران معرفی می گردند آرزوی بهترین ها را داریم.
عضو هیات انتخاب بخش سینمای ایران در پایان بیان کرد: تردیدی نیست که بسیاری از آنها بهترین های سینمای آینده ایران خواهند بود، چاره ای نبود باید از بین همه آثار عرضه شده بهترین ها انتخاب می شدند. بسیاری از آنهایی که فیلم هایشان در این فهرست نیست قطعا آینده هنرمندانه و روشنی خواهند داشت، در انتظار فیلم های بعدی آنها خواهیم ماند.