واکنش شجاعیان به احتمال بازگشت مهدی قائدی به استقلال
واکنش شجاعیان به احتمال بازگشت مهدی قائدی به استقلال
هافبک استقلال گفت: اوضاع تیم خیلی بهتر شده و امیدوارم بتوانیم این روند روبه‌ رشدمان را ادامه دهیم.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم ؛ داریوش شجاعیان در پایان دیدار تیمش بانساجی مازندران که با پیروزی دو بر یک آبی‌پوشان همراه شد گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و خداراشکر نتیجه خوبی هم کسب کردیم. این برد با ارزش را به هواداران‌مان هدیه می‌دهیم چرا که آنها به بهترین شکل ما را حمایت کردند.

وی افزود: مطمئنا هواداران استقلال استحقاق بردها و نتایج بهتر از این را دارند و ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا انشالله به بالای جدولبرسیم اما در این راه به حمایت هواداران نیاز داریم.

هافبک استقلال خاطرنشان کرد: شرایط‌مان نسبت به قبل خیلی بهتر شده و روند روبه جلویی را در پیش گرفته‌ایم  و باید تلاش کنیم این روند را ادامه دهیم.

شجاعیان در واکنش به این سوال که آیا او به عنوان دوست صمیمی مهدی قائدی برای بازگشت او به تمرینات تلاش می‌کند یادآور شد: در این مورد تصمیم اصلی را کادرفنی می‌گیرد. مطمئنا هدف من و همه بزرگترهای تیم این است که به بازیکنان کوچکتر و جوان تیم کمک کنیم تا راه پیشرفت را به درستی در پیش بگیرند. به هر حال اشتباهی از قائدی سرزده اما من قول می‌دهم که او دیگر این اشتباه خود را تکرار نکند و امیدوارم با تصمیم کادرفنی زودتر به تمرینات برگردد.

وی در پایان در مورد دربی روز پنجشنبه 4 آبان گفت: در حال حاضر به خاطر پیروزی مقابل نساجی خوشحالیم  و از فردا به دربی فکر می‌کنیم اگرچه در مورد این بازی بعدا حرف خواهم زد.