مراسم اختتامیه اولین و دومین المپیاد کشوری اقتصاد و مدیریت
سازمان مدیریت صنعتی با همکاری سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار می‌کند:
مراسم اختتامیه اولین و دومین المپیاد کشوری اقتصاد و مدیریت
مراسم اختتامیه اولین و دومین المپیاد کشوری اقتصاد و مدیریت برگزارمی شود.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم،به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی،  مراسم اختتامیه  اولین و دومین المپیاد کشوری اقتصاد و مدیریت روز  چهارشنبه 10 آذر در مرکز همایش های سازمان مدیریت صنعتی (ساختمان شماره 2) با حضور معاون وزیر آموزش و پروش و رئیس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، و مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی برگزار می شود.
بنا به این گزارش، در این مراسم ضمن تجلیل و تقدیر از دانش آموزان برگزیده المپیاد کشوری اقتصاد و مدیریت که موفق به کسب مدال‌های طلا، نقره و برنز شده‌اند، از زحمات کمیته علمی و دست اندرکاران اجرایی این المپیاد علمی تقدیر می‌شود.
همچنین در این مراسم، برنامه‌های آموزشی و فرصت‌های شغلی سازمان مدیریت صنعتی و سمپاد برای حفظ و نگهداشت و استفاده از ظرفیت‌های نخبگان، تشریح خواهد شد.
آزمون انتخابی سه مرحله ای اولین و دومین المپیاد علمی اقتصاد و مدیریت کشور با هدف استعدادیابی و پرورش نخبگان جوان کشوری در سال های 1399 و1400 با همکاری سازمان مدیریت صنعتی و سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان برگزار شد و در جلسه روز چهارشنبه مورخ دهم آذر ماه ۱۴۰۰ از برگزیدگان و مدال آوران المپیاد مدیریت و اقتصاد با حضور مقامات علمی و اجرایی ذیربط تقدیر بعمل می‌آید.