هفتمین رویداد نونمایی معرفی محصولات فناورانه درحوزه سلامت برگزار می شود
هفتمین رویداد نونمایی معرفی محصولات فناورانه درحوزه سلامت برگزار می شود
هفتمین رویداد نونمایی - معرفی محصولات فناورانه- در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی، روز دوشنبه مورخ 28/06/1401 در تهران - هتل اسپیناس خلیج فارس، برگزار می شود.

به گزارش شبکه خبری هزاره سوم،هفتمین رویداد نونمایی - معرفی محصولات فناورانه در حوزه سلامت زیرشاخه زیبایی، روز دوشنبه مورخ 28/06/1401 در تهران - هتل اسپیناس خلیج فارس، برگزار می شود.
پارک فناوری پردیس بواسطه فعالیتهای گسترده در حوزه توسعه تجارت محصولات دانش بنیان و فناور و با هدف توسعه بازار این محصولات ‌و به منظور معرفی درست محصولات به جامعه مخاطب، سلسله رویدادهای «نونمایی» را طراحی و اجرا نموده است. شرکت هایی که محصول آماده برای معرفی به بازار دارند می¬توانند از ظرفیت این رویداد تجاری استفاده کرده و در یک فضای مناسب و طی یک فرایند استاندارد محصول خود را به مشتریان و بازار هدف معرفی نمایند.
این برنامه نیز همانند رویدادهای گذشته، در محل هتل اسپیناس خلیج فارس برگزار خواهد شد و شرکتهای علاقمند برای ارائه محصول، می توانند با دبیرخانه رویداد نونمایی(شرکت نوروبیز) از طریق شماره‌تماس  28429709-021 تماس حاصل فرمایند.
 لازم به ذکر است محتوای ارائه شده‌ی رویدادهای گذشته در وبگاه رویداد، به آدرس  www.nonamayi.ir در دسترس علاقه مندان قرار دارد.