سخن روز :
پژواک
ششمین رویداد نونمایی در تاریخ 13 تیرماه در هتل اسپیناس خلیج فارس برگزار شد. در این رویداد که به همت پارک فناوری پردیس برگزار شد، 4 محصول فناور و دانش¬بنیان در حوزه حمل و نقل هوشمند به مشتریان خود معرفی شده و زمینه تعامل بین این شرکت ها فراهم شد.
ششمین رویداد نونمایی در حوزه حمل و نقل هوشمند به همت پارک فناوری پردیس برگزار شد
نشست تحلیل و بررسی جامعه‌‎شناختی سلام فرمانده در کتاب‌شهر بهارستان؛
سلام فرمانده را می‌توان پدیده فرهنگی مهم بهار 1401 توصیف کرد. رخدادی که گسترش و دامنه تاثیر آن از مرزهای جغرافیایی ایران هم فراتر رفت و در هند، بحرین، عراق و لبنان هم در حال بازتولید است. این رخداد مایه شگفتی اهالی علوم اجتماعی را فراهم آورده است. به همین دلیل مجموعه فرهنگی کتابشهر بهارستان با برگزاری نشستی با حضور دکتر سجاد صفار هرندی مدیر پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی حوزه هنری و محمدصادق علیزاده کارشناس ارشد ارتباطات به بررسی این رخداد فرهنگی پرداخت.
علوم اجتماعی ما از مطالعه پدیده‌های جامعه خودش عار دارد
پارک فناوری پردیس برگزار میکند:
ششمین رویداد نونمایی در تاریخ 13تیرماه سال جاری با معرفی محصولات فناورانه و نوآورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند برگزار می‌شود.
ششمین رویداد نونمایی با معرفی محصولات فناورانه و نوآورانه در حوزه حمل و نقل هوشمند
وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با وزیر مشاور در امور خارجه نیجریه گفت: حجم مبادلات تجاری ایران و نیجریه در یک سال گذشته حدود ۱۲۵ میلیون دلار بوده که طی ۹ ماه گذشته رشد ۳۰۰ درصدی داشته است.
افزایش ۳۰۰ درصدی تبادلات تجاری ایران و نیجریه طی 9 ماه گذشته/ ضرورت طراحی نقشه راه همکاری های تجاری و اقتصادی ایران و نیجریه
وزیر امور خارجه نیجریه در دیدار وزیر صمت:
وزیر مشاور در امور خارجه نیجریه تاکید کرد: اهمیت بالایی برای روابط خود با جمهوری اسلامی ایران قائل است، زیرا پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های خوبی وجود دارد و اگر از این ظرفیت‌ها استفاده کنیم به نفع دو کشور و ملت خواهد بود.
نیجریه اهمیت بالایی به توسعه روابط با ایران قائل است
در سالروز ولادت باسعادت کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه مراسم حمایت از ۸۰۰ دختر بد سرپرست و بی سرپرست در حسینیه قهرود تهران برگزار شد.
برگزاری مراسم حمایت از ۸۰۰ دختر بد سرپرست و بی سرپرست در حسینیه قهرود تهران
سفارت نیجریه در تهران با انتشار بیانیه ای با اشاره به برگزاری ششمین جلسه کمیسیون مشترک ایران و نیجریه، این رویداد را فرصتی مناسب جهت استفاده از ظرفیت های مشترک و منابع سرشار دو قدرت منطقه ای عنوان کرده است.
کمیسیون مشترک ایران و نیجریه، فرصتی برای استفاده از ظرفیتهای مشترک
جهت انجام مذاکرات تجاری؛
هیأت تجاری- سیاسی نیجریه به ریاست وزیر امورخارجه این کشور و جهت انجام دیدار با معاون اول رئیس جمهور، وزیر صمت و رئیس مجلس وارد تهران می شود.
هیأت تجاری- سیاسی نیجریه به ریاست وزیر امورخارجه وارد تهران می شود
ایران و عمان تفاهم نامه ای در زمینه توسعه همه جانبه همکاری های تجاری بین دوکشور امضا کردند.
امضا تفاهم نامه همکاری میان ایران و عمان
Iran and Kazakhstan are set to strengthen trade ties as Tehran is moves closer to join the Eurasian Economic Union.
Iran and Kazakhstan eye leap in bilateral trade

  • 1
  • :
  • 36
  • :
  • 49
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Get our toolbar!
پکنوما (پویش کارآفرینی نابینایان و معلولان ایران) پلتفرم فروشگاهی آتی‌استور گروه معادن و کارخانجات عبدالهی بیمه پارساگاد نمایندگی محمدبیگی نیا www.cinemabaz.ir
Page Generated in 0/2243 sec