سخن روز :
پژواک
محسن صالحی‌نیا معاون وزیر صمت و رئیس هیات عامل ایدرو گفت: یکی از اهداف مهم رتبه‌بندی شرکت‌های برتر، تولید اطلاعات در مورد بنگاه‌های اقتصادی کشور و شفاف‌سازی فضای کسب و کار است و نتایج این رتبه بندی به برنامه‌ریزی اقتصادی در کشور کمک می‌کند.
معرفی ۱۰۰ شرکت برتر رتبه بندی شده در سال ۱۴۰۰
نابینایان برای تحصیل با چالشهای بسیاری روبه رو هستند. یکی از چالشهای پیش روی نابینایان در زمینه این مهم، گران بودن دستگاه های چاپ و کاغذهای مخصوص خط بریل است که بعضا مانع از تحصیل این عزیزان می شود.
تأمین هزینه دستگاه چاپگر بریل برای نشریه ویژه نابینایان
شاید علاقمندان باغ گیاه‌شناسی ملی ایران تاکنون از طرق مختلف شنیده‌اند که چه خطر جدی در انتظار این مجموعه دلربا و زیبا است. قرار است در همسایگی شمال باغ ده‌ها برج چند ده طبقه به سوی آسمان رود درست به عرض یک خیابان فاصله با باغ.
مخاطره جدی برای باغ گیاه‌شناسی ملی ایران
ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی با بیان سیر تحولات رویکردهای صنعتی و تاثیر آن در سرمایه های انسانی، رویکرد انقلاب صنعتی چهارم را غلبه ابزار هوشمند بر محیط کار و انسان دانست.
رویکرد انقلاب صنعتی چهارم ،غلبه ابزار هوشمند بر محیط کار و انسان /مدیریت سرمایه های انسانی در شرکت های کوچک و متوسط، استارتاپی، خلاق و نوآور
مدیر فناوری های نوین مالی و فرصتهای سرمایه گذاری کشور:
مدیر فناوری های نوین مالی و فرصتهای سرمایه گذاری کشور گفت: ۴۱۰۰ میلیارد تومان منابع مالی برای توسعه زیرساخت های استان یزد با استفاده از فناوری های نوین مالی از طریق مؤسسه فناوری هوشمند شبکه زر برای سال آینده تخصیص یافته است.
تخصیص ۴۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار برای توسعه زیرساختهای یزد
مدیر فناوری های نوین مالی و فرصت های سرمایه گذاری کشور گفت: استان یزد با دارا بودن منابع طبیعی همچون انرژی خورشیدی و زمین مستعد می تواند قطب فناوری های نوین مالی و مزارع استخراج ابری در کشور شود.
یزد در مسیر تبدیل به قطب فناوری های نوین مالی
به مناسبت بزرگداشت سردار دلها، شهید حاج قاسم سلیمانی :
مدیر فناوری های نوین مالی و فرصتهای سرمایه گذاری کشور گفت: همایش بزرگداشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با عنوان «فرصتی در دل بحران‌ها» ۱۲ دیماه سالجاری در یزد برگزار می شود.
همایش فرصتی " در دل بحرانها " برگزار می شود
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قطعنامه پایانی مراسم سراسری یوم الله نهم دی ۱۴۰۰ منتشر کرد.
قطعنامه پایانی مراسم سراسری یوم الله نهم دی 1400
پنجمین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی با موضوع فرهنگ صنعتی، صنعت سبز و مسئولیت اجتماعی با حضور ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
تبدیل شدن مسئولیت اجتماعی و صنعت سبز به بخشی از مدل کسب‌وکار شرکت‌ها
همایش افتتاحیه دوره آموزشی مروجان مسئولیت اجتماعی محلات با حضورعلی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام و ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد.
گام بلند سازمان مدیریت صنعتی در حوزه مسئولیت اجتماعی

  • 22
  • :
  • 50
  • :
  • 0
اپلیکیشن موبایل هزاره سوم - نسخه اندروید
Get our toolbar!
پکنوما (پویش کارآفرینی نابینایان و معلولان ایران) پلتفرم فروشگاهی آتی‌استور گروه معادن و کارخانجات عبدالهی بیمه پارساگاد نمایندگی محمدبیگی نیا www.cinemabaz.ir
Page Generated in 0/1731 sec